Złoty Bankier

Zapraszamy do oddawania głosów i przyznania tytułu Złoty Bankier. Pod Państwa ocenę, wspólnie z bankami, poddajemy trzy kategorie: Najlepszy spot reklamowy, Bank wrażliwy społecznie i Najlepszy bank w social media.

Internauci mogą głosować w tym roku na 13 reklam bankowych, 20 projektów z zakresu CSR i 15 banków, które najlepiej komunikują się z klientem w social media.

Dzięki Państwa opinii nagrodzone zostaną banki, które nie tylko najlepiej komunikują się z klientem, ale także w swojej działalności kierują się społeczną odpowiedzialnością.

Głosować można od 13 marca do 2 kwietnia, na stronie www.zlotybankier.pl.
Wszyscy, którzy wezmą udział plebiscycie konkursie będą mieli szansę na wygranie jednej z ponad 100 nagród.

Oprócz nagród internautów przyznamy również statuetki w kategoriach ocenianych przez ekspertów - Konto osobiste, Kredyt gotówkowy, Kredyt hipoteczny, Karta kredytowa, Innowacja finansowa.

Parnerzy merytoryczni rankingu Kantar TNS i Obserwatorium.biz wyłonią zwycięzców w kategorii głównej - Złoty Bank - Najwyższa jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem i specjalnej - Bank bezpieczny.

Wyniki Rankingu zostaną ogłoszone na uroczystej gali, która odbędzie się 20 kwietnia 2017 r. w Warszawie. Wśród zaproszonych gości pojawią się przedstawiciele największych instytucji finansowych. Internauci będą mogli śledzić wydarzenie za pośrednictwem transmisji online w Bankier.tv.

Zapraszamy do głosowania!