Złoty Bankier

Zapraszamy do oddawania głosów i przyznania tytułu Złoty Bankier. Pod Państwa ocenę, wspólnie z bankami, poddajemy trzy kategorie: Najlepszy spot reklamowy, Bank wrażliwy społecznie i Najlepszy bank w social media.

Internauci mogą głosować w tym roku na 14 reklam bankowych, 16 projektów z zakresu CSR i 11 banków, które najlepiej komunikują się z klientem w social media.

Dzięki Państwa opinii nagrodzone zostaną banki, które nie tylko najlepiej komunikują się z klientem, ale także w swojej działalności kierują się społeczną odpowiedzialnością.

Głosować można od 19 marca do 8 kwietnia, na stronie zloty.bankier.pl.

Wszyscy, którzy wezmą udział w konkursie będą mieli szansę na wygranie jednej z ponad 100 nagród.

Oprócz nagród internautów przyznamy również statuetki w kategoriach ocenianych przez ekspertów - Konto osobiste, Kredyt gotówkowy, Kredyt hipoteczny, Karta kredytowa, Innowacja finansowa.

Partnerzy merytoryczni rankingu Kantar TNS i Obserwatorium.biz wyłonią zwycięzców w kategorii głównej - Złoty Bank - Najwyższa jakość obsługi we wszystkich kanałach kontaktu z klientem i specjalnej - Bank bezpieczny.

Wyniki Rankingu zostaną ogłoszone na uroczystej gali, która odbędzie się 24 kwietnia 2018 r. w Warszawie. Wśród zaproszonych gości pojawią się przedstawiciele największych instytucji finansowych.

Internauci będą mogli śledzić wydarzenie za pośrednictwem transmisji online w Bankier.tv 〉.

Zapraszamy do głosowania!